Lida Kampanyaları Lida Sipariş Lida İletişim Lida Meizi Çay

Archive for the ‘Diğer Zayıflama Gereçleri’


Lida ile Arınma Diyeti

Lida ile arınma diyetiGünlük olarak çiğ alkali içeceklerin içilmesi asitlenme sürecini tersine çevirmek ve beslenme açısından önemlidir. Yeşil içecekleri, sebze ve meyve sularını günlük beslenmenizin bir parçası haline getirin. Özellikle de lida kapsül kullanımı sırasında.

Lifli gıdalar yemeye özen gösterin. Lifli gıdalar lida ile daha hızlı zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Beslenmenizde %60 alkali, %40 asit dengesini sağlamaya çalışın. Katkı maddeleri içeren, paketlenmiş, endüstriyel gıdalardan uzak durun. Asitli, kafeinli içeceklerden ve tabii ki sigaradan ve sigara içilen ortamlardan uzak durun, biliyorsunuz ki sigara öldürür!

Bağımlılık yapan yiyecek ve içeceklerden uzak durun. Bir haftada bedeninizde biriken atıkları atması için bedeninize en az 36 saatlik imkân tanıyın ve haftada bir gün sıvı orucu yapın. Ayda bir arınma diyeti yapın ve bedeninize nefes aldırın. Biliyorsunuz ki arınma diyetinde ekmek, unlu ve şekerli gıdalar, hayvansal ve unlu gıdalar yoktur. Bu gıdalar lida kapsül diyetin de aşırı miktarda tüketilmemelidir.

İyi işleyen bir sindirim sistemi, bedenin arınmış olması, sağlıklı bir beden yaratılmasının ön koşullarıdır. Doğru gıda kombinasyonları, sebze sularının düzenli olarak içilmesi, oruç ve kolon fonksiyonlarını düzenleyen işlemleri ihmal etmeyin. Ayrık beslenmeye özen gösterin. Karbonhidratlarla proteinleri bir arada yemeyin. Sebzelerle meyveleri bir arada yemeyin. Bu kuralların bir çoğu lida kapsül kullanımı sırasında da geçerlidir.

Stresden Uzak Zayıflama için Lida

Stresden uzak zayıflama için lidaSağlık ve enerji düzeyinin azalması da devamlı korku, öfke, mutsuzluk, nefret, şok ve psişik travmalara neden olabilir. Bir insana olumsuzluk, depresyon, korku, kızgınlık, yalnızlık, çaresizlik gibi duygularla başa çıkabilmenin yolları öğretilirse, zaten ona sağlığını koruma yolları gösterilmiş ve tedavi desteği de sağlanmış olur. Lida ile kilo verme programı uygularken stresden mümkün olduğu kadar uzak kalmaya çalışın.

Her hasta iyileşme sürecinde duygusal desteğe gereksinim duyar. Mutluluk, iyimserlik, neşe, coşku, kıvanç, sevecenlik, güven, inanç, ümit, barışçıllık, affedicilik gibi pozitif duygular insana sağlık, yaşama sevinci, yaşam kalitesi, yüksek enerji ve yaşamak için bir neden sağlarlar. Lida ile zayıflarken pozitif düşünceler içinde olun.

Hayata karşı iyimser bir bakış açısı geliştirmek, sağlığı kalıcı kılar ve yaşamın zorluklarıyla daha kolay başa çıkmayı sağlar. Kronik stres pek çok hastalığın temel nedenidir. Kronik stresin beden direncini zayıflatarak hastalıklara neden olabileceği beden/zihin tıbbının temel önermesidir. Strese bağlı olarak artan kilolar lida zayıflama hapı ile kolay bir şekilde verilebilir.

Stres hastalık, ağrı, yanlış beslenme, bedende biyokimyasal dengesizlikler, duygusal çatışma gibi içsel nedenlerle gelişebileceği gibi, ölüm, iş baskısı, ekonomik problemler gibi dışsal nedenlerle de ortaya çıkabilir. Yanlış beslenmeye bağlı olarak alınan kilolar lida kapsül yardımı ile kolay bir şekilde verilebilir. Ama stresi yaratan sebeplerden çok daha önemli olan, insanın bunlarla başa çıkabilme kabiliyetidir.

Direnç Egzersizleri ile Zayıflama

Direnç egzersizleri ile zayıflamaAerobik egzersiz kalp ve akciğerler yardımıyla tüm kaslarınızı oksijenlendirir. Sonuç, bütün kardiyovasküler sistemde bir gelişmedir ki, bunu bedenin daha fit ve sağlıklı hale gelmesiyle ve enerji düzeyinizin artmasıyla fark edersiniz. Saatlerce egzersiz yapmasına rağmen kilo verememekten şikâyet edenlerin önce bu noktayı, yani egzersiz tarzlarını sorgulaması gerekir. Bu kişiler lida desteği alarak zayıflayabilirler.

Direnç egzersizleri serbest ağırlık kaldırmak, ağırlık cihazlarıyla çalışmak, egzersiz bantları, toplan kullanarak veya sadece bedenin kendi ağırlığını kullanarak yapılabilir. Bedenin kendi ağırlığını kullanarak yapılacak en etkili ve yararlı egzersizler yoga ve pilatestir. Bu egzersizler lida ile desteklenirse kilo verimi kolay olacaktır.

Optimal fayda için, izleyen her egzersiz gününüzde aynı kasları çalıştırmamanız gerekir, çünkü bu kaslar son yaptığınız egzersiz sonrasında hâlâ toparlanma sürecinde olacaktır. Ağırlık çalışmasına en az bir gün ara vererek devam etmek, zarar gören kas liflerinin onarılmasına ve yeni kas liflerinin gelişmesine imkân verecektir. Yorucu egzersizlere gerek kalmadan zayıflamak için lida ile zayıflama diyeti uygulayabilirsiniz.

Kasların geliştirilmesi süreci, egzersizde son bulan bir süreç değildir; kas gelişimi çoğunlukla gece siz uyurken gerçekleşir. Genel anlamda sağlık amaçlı olarak direnç egzersizlerinin haftada en az 2, ama ideal olarak 3 kez yapılması gerekir. Egzersizin niceliğine değil, niteliğine odaklanarak, toplamda 30 dakikayı geçmeyen bir egzersiz olmalıdır. Egzersizler lida zayıflama programları açısından son derece önemlidir.

Kilo Vermeyi Lida ile Kolaylaştırın

Hareketsiz insanlar günde 5000 adımdan az yürürler. Faal insanlar günde yaklaşık 10.000 adım yürürler. Bir adım ölçer edinin! Adım Kilo vermeyi lida ile kolaylaştırınölçer kullanmanın her gün attığınız adımların sayısını artırdığı kanıtlandı. Her gün fazladan birkaç adım hayatınız ve sağlığınız açısından büyük bir fark yaratabilir. Yürümek lida zayıflama programları açısından faydalı bir egzersizdir. Lida kullanımı bu tip egzersizlerle desteklenirse kilo verimi daha kolay olur.

Egzersiz yapmak istiyor ama kendinizi tembel mi hissediyorsunuz? Eğer egzersiz yapmakta zorluk çekiyorsanız lida ile zayıflamayı deneyin. Bu enerji vuruşunu deneyin; Bu enerji vuruşu sizi zihinsel ve fiziksel olarak canlandıracak, egzersiz için aradığınız enerji ve motivasyonu bulmanıza yardımcı olacak. Zayıflamaya motive olmak için lida kapsül kullanabilirsiniz.

Burnunuzdan derin derin soluk alıp vermeye başlayın.

  • Parmaklarınızı alnınıza koyun ve hafifçe deriye masaj yapın.
  • Şakaklarınıza hafifçe masaj yapmaya devam edin.
  • Şimdi on parmağınıza birden kafa derinize yağmur damlaları gibi hafifçe vurmak için kullanın.
  • İşaret parmaklarınızı kaşlarınızın iç kenarına sekiz kez vurmak için kullanın.
  • Bunu gözlerinizin dış kenarında ve sonra her gözün altında tekrarlayın.
  • Şimdi dudağınızın üstüne, sonra çenenize vurun. Yine her lokasyona sekizer kez vurun.
  • Son olarak, Hassas Nokta’ nızı yaklaşık otuz saniye boyunca hafifçe ovalayın.
  • Bitirmek için ellerinizi ve kollarınızı silkeleyin.

Kiloya Karşı Önlem

kiloya karşı önlemgizli obezite olabilir.

Bu yüzden her ne kadarda kilonuz normal olsada yinede bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Mesela lida kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal lida kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilir ve forma girebilirsiniz.

Kanser hücreleri asitlenmiş ortamda zor şartlarda yaşama mücadelesi veren akıllı hücrelerden başka bir şey değildir. O halde hücrelerimizin yaşam şartlarını kolaylaştırmak için alkali olalım.

Kolesterole yeni bir bakış açısı kanın görevi; Nefesle aldığımız oksijeni ve yiyeceklerle aldığımız sindirilmiş besin maddelerini hücrelere taşımak, Bunlardan enerji üretimi sonucunda hücrede oluşan asit artıkları geri alıp, vücudun böbrek gibi temizlik sistemlerine götürmektir. Bu iş için tüm vücut çok uzun bir kan damarı ağıyla örülüdür.

Kan her saniye bu hatta dolaşır. Kanın içeriğinde asit yükü artmışsa, bu asitler en yakın yere, damarın cidanndaki hücrelere zarar verirler. Kandaki asitler geçtikleri yol boyunca damar çeperlerindeki hücreleri tahrip etmeye çalışırlar.

Asitlerin proton yüklü olduklanndan elektron peşinde koştuklannı biliyoruz. Kandaki asitler de damarın çeperinde elektron ararlar. Daman oluşturan yapılara saldırmalan engellenmezse damarlar delinir. Bu durum yaşamla bağdaşmaz.