Lida Kampanyaları Lida Sipariş Lida İletişim Lida Meizi Çay

Yorumlar

İnternetten derlenmiş kullanıcı yorumları ;

lida gerçekten bir mucize… içince insanın aklına yemek gelmiyor .önemli olan düzenli kullanmak,kullanma talimatına uymak. sonra kilolar bir bir eksiliyor .tabii lida bu kadar etkili olursa diğerleri ne satacak?….bende kullandım ve 1,5 ay gibi bir süre 7 kilo verdim.. çevremde okadar çok lida kullanan ve kilo veren insan varki hiçbiri de rahatsızlanmadı,ölmedi…bence rahatsızlamaların çoğu bilinçsiz kullanımdan kaynaklanıyor.
özlem yılmaz eklemiş. | 16 Aralık 2007 Saat 17:48

Bende bir buçuk ay lida kullandım çok memnundum. Bu süre zarfında 9 kilo verdim. Fakat basında çıkan lida haberleri yüzünden annem ve nişanlım lidayı yasakladı. Ben hala gizlice kullanıyorum. Bu arada iyi bir dahiliyeciye gittim ve bütün iç organlarımın sağlıklı olduğunu öğrendim. Yani herhangi bir yan etkisi olmadı.
rabia kök eklemiş. | 19 Aralık 2007 Saat 10:20

Ağabey ben lida yı kendimde kullandım, gercekten harika sonuc veriyor. Mesleğim ekonomi üzerine ve sizin söylediğiniz yorumladığınız durumu lida kullanan kişlere uzun süredir anlatıyorum ama dev ilaç sektörünün ortaya cıkardığı kaos çoğu bilinçsiz insanı etkilemiş durumda, umarım bu yazınızı okurlar ve bu konuda tek olmadığım kanaatine varırlar.. saygılar hocam . tekrar iyi çalışmalar
Serdar Akkurt eklemiş. | 22 Aralık 2007 Saat 14:27

mrb ben lidayı 1 sene önce keşfettim.harika bir buluş tam 15 kiloyu 4 ayda verdim.bu benim için mucizeydi.çünkü daha önce çok spor ve rejim ile ancak 4 kilo verdim 2 ayda ve o kiloyu hasta olmam sonucu 6 olarak bünyeme geri kabul ettim.ayrıca anlamıyorum bana benim etrafımda lida kullanan 10 kişiye 1 senede hiç bir şey olmadı ama tv de çıkanlar atıyor da atıyor.işkembeden sallamak bedava nasıl olsa.yapılan suçlamaları bir müşteri olarak çok çirkin ve kalitesiz buluyorum.bu tarz bir yazı yazdığınız için sizi kutluyorum ali bey.
beril aktürk eklemiş. | 25 Aralık 2007 Saat 12:59

Mrb, arkadaşlar size bi kaç şey sorcam
ben Lida’yı 11 günden beri kullanıyorum, sadece 1 ile 1.5 kilo arası verdim, eskisinden çok daha az yiyorum, tabi bir rejim programını uygulamıyorum lida da diyet zararlıymış ama yinede az yiyorum, başkalarının yorumlarını okuyunca şaşırıyorum neden ben sizler kadar çabuk kilo veremiyorum? bırakmammı gerek acaba?
Ayrıca Lidanın kısırlık yapar diye bişeyler duydum çok korktum ya doğrumudur acaba?
Zehra eklemiş. | 04 Ocak 2008 Saat 09:35

merhaba arkadaşlar bende lidayı 17 gündür kullanıyorum fakat 1gr dahi veremedim kullandığım lida kutusunun üzerinde yaprak resmi var acaba sahteminiçin kilo veremiyorumyan etkilerini hisseder gibiyim belki de psikolojik olarak ancak kiloverememek beni çok şaşırtıyor fazla iştahım da yok lütfen yorum yapınız
ayça eklemiş. | 09 Ocak 2008 Saat 00:20

merhaba.bende geçen sene lidayı kullanarak 20 günde 64kilodan 56ya düştüm daha sonra kısa süreli alarak 53e kadar indim.yan etkisini çok gördüm desem yeridir.taşikardi,sinir,çarpıntı,içimin çekilir gibi olması vb.tabi kilo vermenin,açlığında bunlarda etkisi olmuştur muhakkak.yine buldum geçtiğimiz günlerde yine aldım ilk gün 57,5tum üç gün sonra 54 ama tabi szin gibi benim duyduklarım,eşimde ısrarla bırak,içme diyince bıraktım.insan tgavsiye etsinmi etmesinmi o kadar çok büyüdüki.sonuçta yetişkin insanlarız tedirgin olan gider bir dr kontrolünden geçer.saygılar..
sevinç yalçın eklemiş. | 10 Ocak 2008 Saat 15:19

ben Lidaya yeni başlayacağım o yüzden bütün yorumları okumaya çalışıyorum 1 haftada 3 kilo verenler var ama kullandığı sürece hiç kilo veremeyenlerde bu hiç kilo veremeyenlerin gerçekten neden veremediklerini anlayamıyorum,biri bu konuda bilgi verirse çok sevineceğim…
SEMA ÖZBAY eklemiş. | 15 Ocak 2008 Saat 13:29

merhaba daha onceden lida kullandım ve 1,5 ayda11 kilo verdim ve biraz daha kilo vermk ıstıorum LİDA yı nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim iiyi gunler(eski aldıgım yer satmıyor artık)
can yazıcı eklemiş. | 15 Ocak 2008 Saat 19:02

mehaba ben özlem..lidayla 2 ayda 70 kilodan 55 kiloya düştüm..hakikaten zayıflamak için denemediğim yol kalmamıştı ve sonuçhep başarısızdı.sauna eşofmanlar..koşu bantları..reductil..zayıflama çayları…akupunktur…bunlardan sonra en etkili ve mucizevi sonuca lidayla ulaştım..ve herkese tavsiye ediyorum..42 ve 44 bedenden sonra 36 beden kıyafetler giyebilmek harika bir duygu..rüya gibi…herkese tavsiye ediyorum..
özlem sönmez eklemiş. | 30 Ocak 2008 Saat 02:37

ben lidadan çok memnun kaldım.iki kutu kullandım ve 9 kg verdim.yan etkilerini çok az hissettim çünkü çok su içtim ve spor yaptım.bence 10 kg ve fazlası olanlarda yan etki daha az oluyor.herkese tida yı tavsiye ediyorunda diyemiyorum çünkü korkuyorum.şidi tekrar kullanmak istiyorum ama sağlık bakanlığı yasakladı diye kullanamıyorum kafam karıştı.
nagehan tosun eklemiş. | 03 Şubat 2008 Saat 14:59

gecen yıl kullandım 1 haftada 4 kilo verdım sonra yasaklanınca korktum bıraktım
sımdı tekrar lida kullanmak ıstıyorum bılınclı kullanınca saglıklı kılo verebılecegıme ınanıorum
bana yengem tavsıye etmıstı 3 ayda 20 kılo vermıstı
yan etkısı gormemıstı
36 beden kotlar gıyıo harıka bırsey olsa gerek
sule eklemiş. | 05 Şubat 2008 Saat 17:11